KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115394
nr 1311 5394
Sture Humbla
(1897-1962), Sverige
Oljemålning, Hjässor. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, daterad 32x23 cm
Utrop:
500 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:06:04
Sture Humbla
Läs mer om Sture Humbla